Kliknutím si otevřete dveře ...

... do barevného života naší školičky. Vítáme vás na internetových stránkách Mateřské školy v Tachově, ve Stadtrodské ulici. Třída krtků, třída rybek, to je naše školička, do stonožek, do berušek, může kluk i holčička. I motýlky tady máme, rádi Vás tu přivítáme.

25.11.2019 Informace pro veřejnost a zákonné zástupce dětí – návrhy rozpočtů MŠ

Návrh rozpočtu MŠ na rok 2020 a Návrh střednědobého výhledu rozpočtu MŠ na roky 2021 2022 nalezne veřejnost i zákonní zástupci dětí naší MŠ v oddíle PRO RODIČE webových stránek MŠ.

13.11.2019 – Sněhová královna – pohádka v kině Mže

Děti ze třídy Rybiček a Krtečků se vydaly ve středu 13.11.2019 za sněhovou královnou do kina Mže. Metropolitní divadlo z Prahy přijelo do Tachova s pohádkou Sněhová královna, která byla plná krásných písniček, napětí a vtipných situací. Protože jsme se dostali v pohádce až do ledového království nechyběl tam ani veselý sněhulák Olaf. Na závěr pohádky si děti zatancovaly se všemi pohádkovými postavami.

22.10. 2019 Rybičky v knihovně

Děti ze třídy Rybiček se ve středu 23.10.2019 seznámily s prostředím Městské knihovny v Tachově. Od paní knihovnice se dověděly, jak to udělat, aby si mohly půjčit knihy domů. Povídaly si o tom, jak se zachází s knihou a k čemu knihy slouží. Nejvíce si děti užily samotné prohlížení knih, někomu se líbili piráti, někdo zase chtěl knihu o dinosaurech nebo pohádky o princeznách. Děti ví, kde knihovnu
více info