Kliknutím si otevřete dveře ...

... do barevného života naší školičky. Vítáme vás na internetových stránkách Mateřské školy v Tachově, ve Stadtrodské ulici. Třída krtků, třída rybek, to je naše školička, do stonožek, do berušek, může kluk i holčička. I motýlky tady máme, rádi Vás tu přivítáme.

Červen 2020 – 10.6.2020 – Výsledky přijímacího řízení Zápisu do MŠ

Výsledky přijímacího řízení po Zápisu do MŠ ve dnech 2.5.2020-16.5.2020 naleznou zákonní zástupci dítěte (dále rodiče) od 10.6.2020 v oddíle PRO RODIČE na webu MŠ a na vstupních dveřích žluté budovy Mateřské školy ve Stadtrodské ulici. Schůzka rodičů nových dětí proběhne koncem měsíce srna 2020. Rodiče obdrží pozvánku.

Poděkování

Děkujeme všem rodičům za dosavadní spolupráci, pochopení v těchto nevšedních dnech. Informace k prázdninovému provozu v naší MŠ jsou zaslány prostřednictvím třídních emailů. Připomínáme využívání webu pro předškolní vzdělávání v naší MŠ.

Provoz MŠ v letních měsících

Letní provoz mateřských škol ve městě, rozpis a informace najdete na internetových stránkách města v sekci „Školy a školská zařízení“ a našem webu v oddíle PRO RODIČE.