Home   pro rodiče   Listopad 2017 – výměna světel ve všech třídách

Listopad 2017 – výměna světel ve všech třídách

V MŠ proběhla výměna osvětlení ve všech třídách. Při kontrole měření umělého osvětlení se zjistilo, že staré zářivky již neplní svou funkci dostatečně. Proces zajištění výměny byl časově náročný, bylo nutné zajistit návrh nového vyhovujícího osvětlení, finance a firmu na provedení celé výměny. Všechno se povedlo zajistit bez větších problémů, ale bylo nutné vyčkávat na volný termín. Proto nebylo možné výměnu uskutečnit během letních prázdnin. Velmi děkujeme všem rodičům za pochopení a spolupráci v těchto dnech, dětem za jejich statečnost a všem za trpělivost a pochopení. Městskému úřadu Tachov děkujeme za finanční příspěvek nad rámec stanoveného rozpočtu na provoz MŠ v roce 2017 na uskutečnění této opravy.

 

Comments are closed.