Home   aktivity s dětmi   10.6.2016 – divadlo Dráček ve školce

10.6.2016 – divadlo Dráček ve školce

Divadélko Dráček patří již dlouhá léta k divadlům, která pravidelně navštěvují naši MŠ. Tentokrát  přivezlo pohádku O bolavém zoubku a děti se  při pohádce bavily v pátek 10. 6.

Prostřednictvím pohádky byl za dětmi na návštěvě pan zubař Stolička. Bylo to velké štěstí, protože zlý Kazizub si dělal zálusk na Pepovy zoubky a chtěl mu je celé provrtat zubním kazem. Ale pan zubař strašlivého Kazizuba vyhnal a děti naučil, jak se správně starat o zoubky, aby si na ně žádný Kazizub nikdy nedovolil. I Pepa nakonec přišel na to, že sladkostí se může jíst jen trošku a zoubky je potřeba pěkně čistit kartáčkem a pastou. Při pohádce O bolavém zubu se děti tedy nejenom pobavily, ale i poučily o důležitých věcech. V divadelním představení divadla Dráček zazněly i veselé písničky. Dětem i paní učitelkám se pohádka moc líbila.

 

Comments are closed.