Home   aktivity s dětmi   16.12. 2015 Návštěva v Muzeu – Krtci, Rybky

16.12. 2015 Návštěva v Muzeu – Krtci, Rybky

Vánoční příběh

Děti ze tříd Krtků a Rybek měly před sebou dlouhou cestu za Ježíškem do Betléma. Naštěstí nemusely putovat do opravdového Betléma, ale jenom do muzea, kde žáci ze ZŠ Hornická měly připravený Vánoční příběh. Na všechny diváky se hercům podařilo přenést opravdové kouzlo Vánoc plné laskavosti a pohody. Děti se nakonec podílely i na zpívání Ježíškovi, Marii a Josefovi. Po skončení si ještě mohly prohlédnout nádherný Betlém, který je v muzeu vystaven. Cestou zpátky do školky si děti zpívaly koledy a vyprávěly si o tom, jak se jim příběh líbil, takže jim cesta rychle uběhla. Děkujeme žákům i učitelům, kteří se na vystoupení a jeho přípravě podíleli za krásný zážitek.

 

Comments are closed.