Home   pro rodiče   naše školka v nové košilce

naše školka v nové košilce

Léto 2014

Naše školka v nové košilce.

Není to tak dávno, co jsme se společně s dětmi radovali z toho,že má naše školka nový kabát. Budova každé třídy se oblékla do veselých barev a školka vidět z dalekého okolí.

A o letošních prázdninách přibyl naší školce další kousek do pomyslného šatníku. Ve všech třídách byla vyměněna lina a v některých třídách i koberec.Ve třídě krtků ještě navíc krásný nábytek.

Byla to pro všechny zaměstnance zatěžkávací zkouška, protože vyklízení tříd a přípravy na pokládání lina probíhala během provozu koncem června a pak během prázdninového provozu začátkem července. Vše jsme zvládli a máme teď všechny třídy jako „z cukru“.

Náročný byl i závěrečný srpnový týden, kdy se měla MŠ otevřít. Vzhledem k rekonstrukci  plynovodu se tak nestalo a my tímto děkujeme všem rodičům, jejichž děti měly tento týden nastoupit do školky, za pochopení této výjimečné situace.Ve školce jsme zmíněný týden využily k vyklízení všeho nepotřebného a doladění příprav tříd na nový školní rok 2014-15.

 

Comments are closed.