Home   pro rodiče   Oslavy výročí MŠ

Oslavy výročí MŠ

35 let je v životě lidském krásný věk, lidé zrají a moudří, ale může to být i naopak. Budovy mají také svůj věk a je to podobné jako u lidí.

U budovy školky můžeme klidně říci, že školička je stále krásnější a věk jí na přitažlivosti určitě neubírá. Za 35 let existence MŠ sem docházelo přes 1400 dětí, pracovalo 33 učitelek, 5 ředitelek, 3 vedoucí ŠJ a k tomu ještě paní uklízečky a kuchařky, celkem 95 zaměstnanců. Takže za 35 let bylo, co slavit.

30.10.2013 začala oslava Dnem otevřených dveří, pokračovala 31.10.2013 dílničkou pro rodiče a děti, kde každé dítě dostalo barevné tričko a nakreslilo si spolu s rodičem obrázek maskota své třídy.

Pátek 1.11.2013 byl ve znamení oslav pro dospěláky, pro všechny, kteří v MŠ pracovali. Od  17,00 hod mohli shlédnout vystoupení skupiny dětí od rybiček, prohlédnout si prostory celé MŠ v novém kabátu, pobavit se u vystoupení Ledecké dudácké muziky, ve které hraje i naše paní učitelka Liduška Leheňová a pak si mohli popovídat a ochutnat dobroty, které pro ně připravily stávající zaměstnankyně. Večer se povídalo, prohlížela se fotodokumentace, vzpomínalo se i ochutnávalo. Potěšila nás i návštěva pana starosty, obou místostarostů a pracovníků odboru školství.

 

Comments are closed.