Home   pro rodiče   Školní rok 2019-20

Školní rok 2019-20

Začátek školního roku 2019-20 se blíží a naše MŠ se již připravuje. V novém školním roce nadále pracuje v MŠ chůva pro dvouleté děti, nově byla přijata a bude probíhat vzdělávání holčičky s podpůrným opatřením za podpory asistenta pedagoga.

Ve spolupráci s rodinami dětí zahájíme vzdělávání nejen nově přijatých dětí ale i ostatních. Čeká nás další vzdělávání pedagogických zaměstnanců v rámci projektu OPVV – Šablony II.

V průběhu prázdnin se pokračovalo v rekonstrukci dětských umýváren a WC– tentokrát v oranžové budově u tříd berušek a stonožek. Další opravy v MŠ budeme uskutečňovat dle finančních možností a ve spolupráci s naším zřizovatelem Městem Tachov v dalších letech.

Informace k školnímu roku 2019-20 najdou rodiče na našich webových stránkách.


 

Comments are closed.