Home   aktivity s dětmi   Poslední dny plné zážitků třídy Rybiček

Poslední dny plné zážitků třídy Rybiček

Třída Rybiček se loučí se školkou opravdu zvesela. Poslední dny jsou naplněné zajímavými zážitky. V pátek 21.6.2019 děti s paní učitelkami strávily dobrodružný večer a noc ve školce. Plnily spoustu úkolů po celé budově školky a večer zakončily průzkumem zahrady, posezením a zpíváním u ohně. Před spaním děti čekala ještě krásná pohádka a pak už bylo slyšet jen spokojené oddechování všech dětí.
V pondělí 24.6.2019 se Rybičky vypravily na návštěvu do ZŠ Hornické a do DDM „Mraveniště“. Ve škole si vyzkoušely, jaké to je být školákem, poznávaly písmena, čísla, zazpívaly a zahrály si hry se školáky. Pak se v „Mraveništi“ proměnily na horolezce a vyzkoušely si lezení na horolezecké stěně. Na závěr využily i venkovní hřiště a lanovou pyramidu. Celé dopoledne zakončily zmrzlinovým osvěžením.

 

Comments are closed.