Home   pro rodiče   Školní rok 2018-19

Školní rok 2018-19

Začátek školního roku 2018-19 se blíží a naše MŠ se již pilně připravuje. V novém školním roce bude opět v MŠ pracovat chůva pro dvouleté děti, bude pokračovat vzdělávání holčičky s podpůrnými opatřeními. Učitelkám ve třídě s touto dívenkou bude k dispozici opět asistent pedagoga.

Ve spolupráci s rodinami dětí se těšíme na vzdělávání nejen nově přijatých dětí ale i ostatních. Pokračujeme ve vzdělávání pedagogických zaměstnanců v rámci projektu OPVV – Šablony II.

V průběhu prázdnin se pilně pracovalo a došlo k změnám v budově třídy rybek – modré, z čehož máme velkou radost. Ve zvelebování naší MŠ budeme dle finančních možností a ve spolupráci s naším zřizovatelem Městem Tachov pokračovat v dalších letech.

Aktuální informace najdou rodiče na našich webových stránkách.

 

Comments are closed.