Home   2020   Březen

Monthly Archives: Březen 2020

23.03.2020 Přerušení provozu mateřské školy

‼️‼️‼️ Rada města Tachova č. usnesení 845 ze dne 18. 3. 2020 v souladu s doporučením OŠPP MěÚ v Tachově, po projednání s ředitelkami mateřských škol a na základě ustanovení § 3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, přerušuje provoz ve svých zřizovaných mateřských školách od pondělí 23. 3. 2020. Provoz bude znovu obnoven v závislosti na vývoji aktuální situace v České republice.

28.2.2020 Společenský tanec ve školce

V pátek 28.2.2020 do školky zavítaly dva taneční páry z tanečního studia Dance Studio Wanted v Mariánských Lázních. Tanečníci Honzík, Janička, Ondra a Kačenka děti seznámili se společenským tancem, zatancovali latinskoamerické tance Cha-cha, Jive a Sambu. Na závěr si děti měly možnost zatancovat společně s nimi. Dětem se líbilo tancování i krásné taneční kostýmy. Oběma párům držíme palce a přejeme hodně úspěchů a radosti z tancování. Děkujeme za nádherný

25.2.2020 – Maškarní karneval

V úterý 25.2.2020 u nás ve školce bylo veselo. Už od rána se to ve všech třídách hemžilo spidermany, roboty, piráty, princeznami, zvířátky a dalšími pohádkovými postavami. Karnevalové veselí si děti užívaly celý den. Všude hrála hudba, zpívalo se, tancovalo a dovádělo. Děti si také zahrály spoustu her a užily si hodně legrace. Děkujeme všem rodičům, kteří s dětmi připravili krásné masky.

10.2. 2020 NÁVŠTĚVA DS PANORAMA

Příjemné pondělní dopoledne strávila třída Krtečků v DS Panorama, kde si zahrála se seniory  stolní hry. Děti zapojily babičky a dědečky do her, které neznaly, a proto nechybělo vysvětlení pravidel a poté také vítězný výkřik vítěze. Děti měly po celou dobu her možnost pojídat dobroty, které si pro ně babičky přichystali. Nakonec se někteří s babičkami rozloučili i velkým obejmutím.

28.1.2020 Motýlci a Stonožky – sférické kino

V úterý 28.1. 2020 shlédly pohádku Polaris II. Sférický projekční systém uvnitř pojízdné koule nabízí dětem neuvěřitelný pohled. Děti se ocitly jakoby pod hvězdnou oblohou nebo na dně oceánu. Už se těšíme na příště.

28.1.2020 Rybičky – sférické kino v MŠ

2Rybičky ve vesmíru Děti ze třídy Rybiček se v úterý 28.1.2020 díky sférickému kinu dostaly kosmickou raketou až do vesmíru. Proletěly se kolem Země, viděly slunce a přistály na měsíci. Bylo to nádherné dobrodružství. Všechny děti i s paní učitelkami po tomto vesmírném výletu přistály zase zpátky na planetě Zemi v naší krásné školce.