Home   2019   Květen

Monthly Archives: Květen 2019

POZVÁNKA 13.6.2019 – Rozloučení budoucích školáčků s MŠ

Mateřská škola spolu se Sborem pro občanské záležitosti Městského úřadu v Tachově zve rodiče i své blízké na slavnostní rozloučení dětí s mateřskou školou, které se uskuteční ve čtvrtek dne 13.června 2019 v 9,45 hod – třída Rybek                                v 10,20 hod –  třída Krtků v sále kina Mže, Hornická 1695.

23.5.2019 Slepičí pohádka

Naši školku navštívilo ve čtvrtek Divadlo Nána se Slepičí pohádkou. Pohádka se líbila všem dětem i paní učitelkám. Nechyběly v ní písničky, legrace ani poučení. Celou školkou se tak nesl nejenom dětský smích, protože příběh ze dvorečku nikoho nenechal bez úsměvu na tváři. Divadlo Nána pro nás již připravuje další pohádky na příští školní rok, tak se už teď všichni těší na další jeho

15.5.2019 Vystoupení pro seniory

Děti ze třídy Rybiček přišly opět potěšit babičky a dědečky. Tentokrát si pro ně připravily veselé jarní vystoupení plné písniček, básniček a tanečků. Babičky i dědečkové si některé písničky zazpívali společně s dětmi a celým domovem se tak šířila radost a dobrá nálada. Na závěr babičkám a dědečkům děti rozdaly malé dárky, které pro ně vyrobily děti z celé naší školky.

9.5.2019 Zápis do MŠ

Zápis do naší školky pro školní rok 2019/20 se konal ve čtvrtek 9.5.2019. Čekání si děti krátily průzkumem prostředí a hrami podle svého výběru. Když docházely síly, přišlo na řadu malé občerstvení a zelenina s ovocem přišlo k chuti. Děkujeme paní kuchařce.

8.-12.4.2019 Hurá do školky

Adaptační program „Hurá do školky“ nabídl možnost v době  od 8.4. do 12.4.2019 vždy od 15,00 hod do 16,00 hod novým rodičům a jejich dětem podívat se do tříd Berušek a Stonožek . Děti vyzkoušely plno her a hraček, rodiče se vyptávali na to, co je nejvíce zajímá – jak to chodí v MŠ, u zápisu, co by měly děti umět.