Home   2019   Březen

Monthly Archives: Březen 2019

Účast v soutěžích

Děti ze třídy Rybiček se zúčastnily dvou výtvarných soutěží, v obou se jim účast vydařila i s oceněními. V městské knihovně se jim povedlo získat cenu za nejoriginálnější přání. Knížka o medvídkovi Pú, kterou děti dostaly se jim bude určitě líbit. Ve výtvarné soutěži Moje oblíbená rostlina, kterou pořádalo Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Tachov, se umístily v kategorii polytechnická práce – MŠ na 3. místě.

Středa 20.2.2019 Divadlo Letadlo v MŠ

Ve středu 20.2.2019 se všechny dětí naší školky díky divadlu Letadlo podívaly do Austrálie za zdejšími zvířátky. Divadlo Letadlo u nás hrálo poprvé a my jsme byli mile překvapení. Pohádka byla plná legrace ale i informací. Spousta dětí si v pohádce i zahrála, děkujeme a těšíme se zase příště!!!!!

Středa 20.2.2019 – návštěva ZŠ Hornická

Ve středu 20.2. 2018 navštívili předškoláci Rybiček a Krtečků ZŠ Hornickou, kde si pro nás paní učitelky připravily zábavné odpoledne. Děti si vyrobily králíka z klobouku, kočičku a také si zacvičily v tělocvičně. Na závěr se naučily veselou písničku o Žabičce. Dětem se ve škole moc líbilo a už se těší na 1. září.

Pondělí 18.2.2019 – kino Mže – pohádka o pyšné princezně

V pondělí 18.2.2019 shlédly děti od Krtečků a Motýlků v kině Mže pohádku O pyšné princezně. Hrála Divadelní společnost J.Jurištové, která pro tachovské mateřinky hraje již několik let a je zárukou kvality. I nyní se děti pobavily a pohádka pro ně byla opět příjemným zpestřením.