Home   2018   Prosinec

Monthly Archives: Prosinec 2018

19.12.2018 – ŽIVÝ BETLÉM

Ve čtvrtek 19.12.2018 jsme se vydaly ze školky na dlouhou cestu do Betléma. V muzeu pro nás totiž připravili starší kamarádi ze ZŠ Hornické krásné představení o tom, jak to bylo tehdy v tom opravdovém Betlémě, když se narodil Ježíšek. Výprava to byla moc zajímavá. Lidé byli jinak oblečení, jinak žili, ale zpívali stejné písničky, jaké zpíváme my dnes o Vánocích, tak jsme si s nimi zazpívali.

18.12.2018 – VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ V DOMOVĚ SENIORŮ

18.12.2018 navštívily Domov seniorů Panorama děti za třídy Rybiček. Připravily si pro babičky a dědečky program plný písniček, básniček a tanečků. Zpříjemnily tak všem předvánoční čas. Na závěr zazněly známé koledy, které si spolu s dětmi zazpívali všichni přítomní. Děti donesly do domova dobrou náladu a také malé dárečky pro každou babičku a každého dědečka. Odměnou jim byl nejenom velký potlesk a úsměvy, ale i

13.12.-17.12.2018 – vánoční nadílka ve školce

V dnech 13.12. – 17.12.2018 naděloval ve všech třídách Ježíšek dárky pod stromeček. Někde přišel dřív, jinde jsme si museli ještě nějaký den počkat, ale dočkali jsme se a děti si užívají hru s novými hračkami. Děkujeme, Ježíšku a přijď, prosím, i k nám domů 24.12.2018!!!!!

Vánoční setkání s rodiči

Ve dnech 12.12. a 13.12.2018 proběhly ve všech třídách vánoční besídky. Hodně se zpívalo, koledovalo, hrálo na dětské hudební nástroje, tančilo, ale i se hrála pohádka. Společně s rodiči strávily děti se svými učitelkami příjemné odpoledne. Ze školky odcházeli všichni s malým dárkem a spoustou prožitků.

5.12.2018 – Mikulášská nadílka ve školce

Ve středu 5.12.2018 prošli školkou Mikuláš, anděl i čert, aby zjistili, jaké k nám chodí děti, jak se chovají, zda si umí spolu hrát a co všechno dokážou. A i když občas někdo nějaký „vroubek“ má, čert nám to odpustil, protože jinak jsme tu hodní. Děti našly i kus odvahy, aby překonaly strach z čerta, který měl ledacos zapsáno v pekelné knize. Odměnou byl dětem pamlskový dárek.

27.11.2018 – pečení v domově seniorů

V úterý 27.11. 2018  byly děti ze třídy Krtečků pozváni do DS Panorama na vánoční pečení. Děti byly moc hodné a šikovné, práce jim šla od ruky, takže se za chvíli z kuchyně linula vůně upečeného cukroví. Bylo to velmi příjemně strávené dopoledne. Děkujeme za pozvání.