Home   2018   Červen

Monthly Archives: Červen 2018

12.6.2018 RYBIČKY NA ZÁMKU

V úterý 12.6.2018 se děti ze třídy rybiček vypravily na zámek. Přivítal je zámecký pán a paní, děti se dověděly, že původně byl zámek hradem, viděly, jak vypadal dříve a kdo v něm žil. Prošly místnosti, ve kterých se dříve hodovalo, odpočívalo, hrálo na hudební nástroje, viděly i knihovnu a sklep. Zámecká paní půjčila dětem na vyzkoušení dobové klobouky, a na závěr prohlídky jsme dokonce v zámeckém

Oslava 40. výročí MŠ

Výročí 40 let od otevření naší MŠ jsme si připomněli s rodiči a dětmi při zábavném odpoledni Dne dětí 31.5.2018. Na zahradě školky byly připraveny sportovní a veselé disciplíny, se symbolem „40“ na každém stanovišti. Po splnění úkolů rodiče s dětmi vymýšleli a zapisovali na maketu obrovského papírového srdce „Co přeji školce“ svá přáníčka k narozeninám. Objevilo se zde spousta milých a srdečných gratulací. Mimo jiné:

Květen 2018

Ve všech třídách proběhly od května besídky ke Dni matek i na rozloučenou se školním rokem. Hodně toho známe, hodně jsme se toho naučili a hodně se těšíme na prázdniny. Starší děti byly pasovány na školáky a přejeme dobrý vstup do školy a dalšího vzdělávání.

31.5.2018 pohádka v MŠ O bolavém zoubku

Poslední pohádkou v tomto školním roce potěšilo naše děti divadlo Dráček. Pohádka O bolavém zoubku se líbila a byla dalším dárkem dětem k jejich svátku Dne dětí.

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

V sekci Novinky nebo Pro rodiče naleznete Výsledky přijímacího řízení.   Výsledky přijímacího řízení (zveřejněno 4.6.2018)

14.6.2018 – rozloučení dětí, které jdou od září do ZŠ

Rozloučení se bude konat v kině Mže ve čtvrtek 14.6.2018 v 9,45 hod – třída Rybek a Krtků a v 10,20 hod –  třída Motýlků.

31.5.2018 pohádka v MŠ O bolavém zoubku

30.5.2018 OSLAVA PRO DĚTI V NAŠÍ ŠKOLCE

Ve středu 30.5.2018 slavily děti svůj svátek. Celá oslava se nesla v duchu 40. výročí naší mateřské školy. Děti společně se svými rodiči plnily zábavné úkoly nejenom sportovní, ale vyzkoušely si i svou šikovnost, zručnost a pozornost. Celé odpoledne u nás na zahradě bylo veselo, takže nikomu nevadilo ani pár dešťových kapek. Veliká bouřka přišla teprve až po skončení, takže si každý zvládl vyzkoušet připravené úkoly