Home   2018   Květen

Monthly Archives: Květen 2018

Poděkování

Poděkování: firmě INOTECH ČR, spol.s.r.o., Oldřichov 73, 347 01 Tachov za finanční sponzorský dar ve výši 2 000,- Kč na podporu rozvoje MŠ.

16.5.2018 – Hrajeme si v každém věku – vystoupení dětí v DS Panorama

Děti ze třídy Rybiček dnes potěšily seniory vystoupením, které bylo plné písniček a tanečků. Přinesly s sebou i malé dárečky seniorům pro radost. Šikovné babičky dětem připravily také dárečky – háčkované chobotničky. Senioři se s radostí při zpívání připojili k dětem a vytvořili tak společně krásný velký sbor. Těšíme se na další setkání.🙂

11.5.2018 – Zápis do MŠ k předškolnímu vzdělávání

Ve čtvrtek 10.5. 2018 proběhl v naší MŠ zápis dětí na školní rok 2018- 2019. Rodiče se svými dětmi využili třídu Krtečků- než se dostali k jednání s paní ředitelkou, děti si pohrály a rodiče zatím mohli v klidu vyplnit připravené formuláře, shlédnout prezentaci MŠ, prohlédnout si projekty, nebo se zeptat p. učitelek na to, co je zajímá.

Poděkování

Firma BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service, s.r.o. U Ctiboře 1989, 347 01 Tachov za finanční sponzorský dar ve výši 15 000,- Kč.

23.- 27.4.2018 – program Hurá do školky

Již několik let navštěvují naši školku v rámci programu Hurá do školky vždy před zápisem rodiče s dětmi, které se chystají k Zápisu do MŠ, nebo se přijdou jen podívat, jak to u nás chodí. Letos se u nás během týdne vystřídalo kolem 30ti zájemců. Atmosféra ve třídě byla příjemná, rodiče nešetřili dotazy. Obě paní učitelky ochotně odpovídaly, přidávaly další informace z vlastní praxe.

11.4.2018 – Hrajeme si v každém věku – návštěva dětí v DS Panorama

Skupina dětí ze třídy motýlků navštívila Domov seniorů panorama U Vodojemu. Pobavili jsme se s našimi staršími kamarády u her a společně si užili příjemné chvíle.

9.4.2018 – pohádka v MŠ O zvědavém slůněti

Děj pohádky plné písní pohltil všechny děti. Herečka s několika plyšáky vykouzlila úžasné představení pro naše děti, které se po celou dobu vůbec nenudily a aktivně se do pohádky zapojily. V příštím školním roce se budeme těšit na další představení.