Home   2017   Červen

Monthly Archives: Červen 2017

Výsledek přijímacího řízení 2017

V „novinkách“ nebo v záložce „pro rodiče“ naleznete odkaz na Výsledky přijímacího řízení 2017.   Výsledky přijímacího řízení 2017 | nové

Květen, červen 2017

Ve všech třídách postupně proběhla vystoupení ke Dni matek i na rozloučenou se školním rokem i v souvislosti s blížícími letními prázdninami. Naparáděné děti se pochlubily  tím, co už umí – zpívaly, přednášely, cvičily, hrály pohádku, tančily,… A opravdu jim to šlo, myslíme, že rodiče i všichni pozvaní odcházeli domů pyšní na své děti. Také opékání buřtů začalo. Počasí nám přeje a my si jako za

18.5.2017 – návštěva na zámku

Děti ze třídy Rybiček si ve čtvrtek 18.5.2017 udělaly výlet do pohádky. Na zámku nás přivítal zámecký pán s paní kněžnou. Provedli nás celým zámkem až k zámecké jídelně, kde na nás čekala zámecká kuchařka se sladkými zámeckými sušenkami. Po prohlídce zámku jsme si ještě prohlédli výstavu panenek. Pak už jsme se vydali zpátky do školky na výborný oběd.

12.5.2017 divadlo Ondřej ve školce

V pátek 12.5. 2017 navštívilo naši mateřskou školku divadlo Dráček s pohádkou Líný Honza.Představení bylo plné písniček a legrace. Děti si zatančily, zacvičily a s chutí si zahrály roli Honzy, pohádkového dědečka, princezny i krále. Pohádka se jim moc líbila.

11.5.2017 Zápis do MŠ

Ve čtvrtek 11.5.2017 proběhl i v naší MŠ zápis dětí pro školní rok 2017/18. Než rodiče vyplnili potřebné dokumenty a projednali vše s paní ředitelkou, děti si pohrály ve třídě Krtečků. I když nás tu bylo hodně, všechno jsme zvládli v pohodě a bylo nám tu společně dobře. A už teď se těšíme na nové kamarády, kteří přijdou do naší školky v září 2017.