Home   2016   Prosinec

Monthly Archives: Prosinec 2016

20.12.2016 vystoupení v DS Panorama

17 dětí ze třídy krtečků v úterý  , 20. 12. , potěšilo svým předvánočním vystoupením seniory z DS v Tachově.  Celé vystoupení babičky a dědové pozorně sledovali a někteří si na závěr s dětmi i zazpívali koledy.  Babičky upekly pro děti perníčky, na kterých si děti pochutnávaly ještě ve školce.

20.12.2016 MUZEUM – ŽIVÝ BETLÉM

V úterý 20.12.2016 jsme se s dětmi ze třídy Rybiček vydali na dlouhou cestu do Betléma.  V muzeu pro ně připravily školáci ze ZŠ Zárečné vánoční příběh a díky tomu jsme měli možnost vrátit se v čase o více jak 2000 let.  Do Betléma za narozeným Ježíškem putovali také pastýři a mudrci z dalekých zemí, Ježíškovi zpívali a nesli mu dary. Děkujeme všem dětem i učitelům, kteří nám

19.12.2016 NÁVŠTĚVA ZE ZŠ ZÁREČNÉ

V pondělí 19.12.2016 do školky zavítaly děti s paní učitelkami ze ZŠ Zárečné, aby našim dětem zkrátily čekání na Vánoce.  Připravily krásnou Vánoční pošťáckou pohádku. V pohádce nechyběli poštovní skřítci, zvířátka a také samozřejmě vánoční koledy.  Společně jsme strávili krásné chvíle, koledy jsme si zazpívali společně a hezky jsme si návštěvu užili.  Dětem a učitelkám z 3.C ZŠ Zárečná děkujeme.

17.12.2016 – představení v kině Mže

V pátek 17. 12. 2016 byly děti ze třídy krtečků, rybek a motýlků na divadelním představení Pohádky na Vánoce v kině Mže.  První pohádka byla pekelná a druhá děti provedla živým betlémem za doprovodu koled a účinkování některých dětí.