Home   2015   Říjen

Monthly Archives: Říjen 2015

Divadelní představení v MŠ 7.10.2015

Ve středu 7. 10. 2015 zvládly děti nejen vystoupení pro seniory, ale také pohádkové představení NEBEDRUŽNÁ HVĚZDOPRAVA. Představení se uskutečnilo přímo v MŠ a bylo plné hudby, písní, tance a vtipného seznamování se s vesmírnými tělesy. Nechybělo ani účinkování dětí v některých částech příběhu. Představení bylo pro děti rozhodně veselým a hravým prožitkem.

Vystoupení pro seniory 7.10.2015

Den 7. 10. 2015, byl Dnem otevřených dveří v Domově seniorů Panorama Tachov. Část dětí ze třídy krtečků a rybek si připravila pro seniory vystoupení. Potěšily stařečky souborem písní,básní a tanečků. To,že se senioři na vystoupení dětí těší,potvrdila jídelna plná diváků a dlouhý potlesk dojatých babiček a dědečků. Pro děti nechyběla ani sladká odměna a samozřejmě pozvání na další akce domova seniorů.

Návštěva Mraveniště 25 .9. 2015

V pátek 25 .9. 2015 navštívily děti od krtečků DDM Mraveniště . Seznámily se s prostředím i s jednotlivými kroužky, které i předškolákům Mraveniště nabízí. Mraveništěm je provedla a poutavě seznámila se vším zajímavým, paní Alenka Dvořáková. Dětem se nejvíce líbila keramická dílna a hlavně výtvory malých umělců. Ještě nyní se mohou na některé kroužky přihlásit a vybrat si je mohou v nabídce, kterou mají ve třídě krtečků.

Oční vyšetření 23.9.2015

V rámci programu „Koukají na nás správně?“, navštívily MŠ 23. 9. 2015 dvě pracovnice z očního pracoviště v Chebu. O vyšetření dětí je u rodičů stále větší zájem. V počátečních létech, kdy se program rozjížděl, bylo vyšetření bezplatné, nyní je za 150Kč. Děti jsou vyšetřeny speciálním přístrojem, který má pro ně podobu klauna, poté jsou vyšetření zpracována a vyhodnocena odborníky v Chebu . Výsledky jsou v obálkách doručeny do