Home   2015   Květen

Monthly Archives: Květen 2015

Rozloučení s MŠ 16.6.2015 na Městském úřadě v Tachově

Mateřská škola spolu se Sborem pro občanské záležitosti Městského úřadu v Tachově zve rodiče i prarodiče předškoláků na slavnostní rozloučení s mateřskou školou, které se uskuteční v úterý dne 16.června 2015 v 9,45 hod pro třídu Rybek a v 10,20 hod pro třídu Krtků v sále kina Mže,Hornická 1695.

Jarní besídky v květnu 2015

Ve všech třídách proběhly postupně v měsíci květnu jarní besídky. Děti připravily nejen pro maminky, které měly v květnu svátek, ale i ostatní z rodiny vystoupení. Zazpívaly, zahrály pohádku, zatančily pro radost všem přítomným. U nejstarších dětí, které půjdou v září 2015 do základní školy proběhlo i pasování na školáky.

Děti ze třídy rybek na výstavě ZŠ Kostelní 15.5.2015

V pátek 15.5.2015 děti ze třídy Rybek navštívily krásnou výstavu žákovských prací. Výstavu v rámci projektu „ Země, voda, vzduch“ pořádala ZŠ Kostelní. Děti i paní učitelky z naší školky byly nadšené tím, jak byly využité při výrobě různé materiály- plechovky od nápojů, umělohmotné lahve, igelitové pytlíky, krabice, víčka,… Nápadité bylo i umístění výstavy v prostorách před školou, každý si tak mohl prohlédnout to, co se mu líbilo

Výsledek přijímacího řízení ze dne 02.04.2015  – seznam registračních čísel

Informace o výsledku přijímacího řízení pro zákonné rodiče, kteří byli s dětmi u zápisu  k předškolnímu vzdělávání v naší mateřské škole 2.4.2015 naleznete ve složce PRO RODIČE.