Home   2015   Duben

Monthly Archives: Duben 2015

Pohádka ve školce 17.4.2015 – Loupežníci a zvířátka

Pro všechny děti ze školky zahrálo ve školce v pátek 17.4.2015divadlo Dráček pohádku Zvířátka a loupežníci. Pohádka to byla vskutku veselá a tak se často ze třídy krtečků, kde se hrála, ozýval dětský smích. V příštím školním roce se opět s herečkami tohoto divadla děti setkají, budeme se těšit.

Pohádka v kině Mže 14.4.2014 – Princezna se zlatou hvězdou na čele

Pohádka  Princezna se zlatou hvězdou na čele, která se hrála dne 14.4.2015 v kině Mže, potěšila děti ze tříd krtků, stonožek a motýlků. Představení provázela spousta krásných písniček a výkon herců pobavil nejen děti, ale i nás učitelky.

Zápis do MŠ

Dne 2.4.2015 proběhl i v naší školce zápis nových dětí. Čekání na zápis si děti krátily hrou a zkoumáním nových hraček v prostorách třídy Krtečků. Už se na nové děti moc těšíme a věříme, že se jim u nás bude líbit i bez maminek a tatínků.